Biznesowy savoir vivre ubioru w podróży i biurze

header
18 Cze 2018

15 czerwca 2018 r. w Pałacu Sobańskich w Warszawie mieliśmy zaszczyt gościć grupę wspaniałych Pań, które zechciały skorzystać z naszego zaproszenia na warsztaty.

Spotkanie pod tytułem „Biznesowy savoir vivre ubioru w podróży i biurze” poprowadziła pani Agnieszka Świst- Kamińska Style Coach-Cool Hunter. Całości blasku dodała ekskluzywna biżuteria z kolekcji DESA BIŻUTERIA zaprezentowana przez Panią Marię Windorbską.
Serdecznie dziękujemy naszym Partnerkom i Uczestniczkom. Mamy nadzieję, że podobnie jak my, bawiły się Panie wyśmienicie.

 

Była to już druga edycja warsztatów, które zaplanowaliśmy dla naszych Klientów. Pierwsze odbyły się również w Pałacu Sobańskich w Warszawie w dniu 2 marca 2018 r. pod hasłem “Mistrzowska organizacja podróży, czyli jak pracować mądrze a nie ciężko”.

Bogaty program warsztatów, na który złożyła  się część treningowa z wybitną Panią Trener Rozwoju Osobistego Moniką Dębicką, prezentacja marki Why Not PRIVATEJET oraz linii lotniczych Qatar Airways, a także panel Trip Case Studies, spotkał się z ogromną aprobatą Uczestników oraz pozwolił zapoznać się z nową tematyką.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie, współtworząc w ten sposób prestiżowe wydarzenie.