Dlaczego warto korzystać z Air Taxi

header
18 Wrz 2018

Taksówki powietrzne to gwarancja szybkiego pokonywania odległości, wygodnego i bezpiecznego lotu oraz możliwość lądowania w miejscach nie dostępnych dla samolotów liniowych.

Korzystanie z usług w formule taksówki powietrznej to prosty sposób na szybkie i wygodne przemieszczanie się pomiędzy wybranymi punktami w kraju i na świecie.

Są one przyszłością nowoczesnego transportu. Wydłużony czas podróży do miejsca wypoczynku, czy męcząca podróż do domu może być uciążliwa dla kierowcy, osłabiając jego koncentrację.

Air Taxi, zapewniają poczucie bezpieczeństwa i luksusu. Ponadto natłok obowiązków zawodowych oraz mnogość spotkań z kontrahentami, powoduje, że szukamy sposobu na zaoszczędzenie czasu.

Przelot małym samolotem to gwarancja szybkiego pokonywania odległości, wygodnego i bezpiecznego lotu oraz możliwość lądowania w miejscach nie dostępnych dla samolotów liniowych .

W sytuacji, gdy problemem jest podmokła nawierzchnia trawiasta lub brak dostępności paliw lotniczych, alternatywą dla samolotu jest wykorzystanie helikoptera, dla którego jedynym ograniczeniem uniemożliwiającym bezpieczny przelot, są niekorzystne warunki atmosferyczne.

W przypadku, gdy np. planują Państwo zakup gruntu w odległym i niedostępnym zakątku Polski, lub w celu sfinalizowania umowy niezbędna jest Państwa obecność i  podpis na dokumencie, a miejsce spotkania to inne miasto lub nawet kraj, air taxi to rozwiązanie dla Państwa.

Jeżeli cenią sobie Państwo swój czas, bezpieczeństwo oraz komfort podróży , serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Przygotujemy dla Państwa atrakcyjną ofertę podróży taksówką powietrzną.