Podróż z dzieckiem samolotem, może być komfortowa.

header
16 Paź 2018

Podroż z dzieckiem nie musi być niewygodna i nerwowa. Decydując się na rejs prywatnym samolotem, nie muszą Państwo martwić się limitem bagażu czy godziną odlotu.

Rowerek dziecięcy, wózek czy kolejna torba z „najbardziej ulubionymi zabawkami” na pewno znajdą miejsce w samolocie. W trakcie lotu, w momencie wskazanym przez rodziców, Stewardessa zaproponuje posiłek dla Maluszka, który po uprzedniej konsultacji , zostanie tak przygotowany, aby był dostosowany do upodobań bądź alergii dziecka.

W dalszej części podróży, rodzice delektując się świeżo parzoną kawą, będą mogli oddać się chwili dla siebie, sięgając po ulubioną lekturę lub prasę. Maluszki w tym czasie, będą mogły skorzystać z atrakcji na podkładzie, w postaci ulubionych piosenek lub kreskówek, bądź gier i kolorowanek.

Gdy zajdzie taka potrzeba, dla dziecka, w czasie podróży może zostać przygotowane wygodne miejsce do drzemki, a warunki na pokładzie samolotu, takie jak temperatura bądź oświetlenie, zostaną dostosowane wedle życzenia rodziców, aby zapewnić pełny komfort podróży.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, a my pomożemy Państwu zaplanować wspaniała podróż , uwzględniając potrzeby wszystkich podróżujących członków rodziny.