Romantyczny wjazd do Włoch i kolacja w restauracji Uliassi odznaczonej w 2019 roku trzema gwiazdkami Michelin? Why not?!

header
23 Sty 2019

Najnowszy przewodnik z restauracjami Michelin Włochy 2019 został opublikowany.

To wspaniała okazja, aby zarezerwować stolik w odznaczonej 2019 roku trzema gwiazdkami restauracji Uliassi. Lokal usytuowany jest w miejscowości Senigallia, niedaleko Rimini.

Stylowe i eleganckie wnętrze położone nad brzegiem morza, kuchnia słynąca ze świeżych ryb, owoców morza i świetnej obsługi, zachęcają do spróbowania popisowego menu.

Kolejną propozycją jest np. na romantyczna kolacja w trzygwiazdkowej La Pergola, mieszczącej się w sercu Włoch, w Rzymie.

Znajduje się ona na ostatnim piętrze hotelu Waldorf Astoria, należącego do sieci Hilton, ze wspaniałym widokiem na całe miasto oraz bogatą kartą win i wyśmienitym menu a la carte.

Zachęcamy również do podróży do miasta Romeo i Julii, czyli Werony.

Wyróżniona w przewodniku Michelin, kameralna restauracja 12 Apostoli, jest prowadzona przez czwarte już pokolenie Rodziny Gioci, która z dumą podkreśla, jak ważna przy tworzeniu idei tego miejsca, jest historia samego miasta.

W trakcie wizyty doświadczą Państwo niezapomnianych przeżyć kulinarnych oraz serwisu na najwyższym poziomie.

Why Not PRIVATEJET z przyjemnością pomoże Państwu przy organizacji podróży do Włoch, zarówno regularnymi liniami lotniczymi , jak i prywatnym samolotem.

Zapraszamy do kontaktu.