Magazyn Travel+Style opublikował listę 50 najlepszych hoteli luksusowych, których otwarcie zostało zaplanowane na 2019 rok

header
6 Lut 2019

Magazyn Travel+Style opublikował  listę 50 najlepszych hoteli luksusowych, których otwarcie zostało zaplanowane na 2019 rok.

 

Dla Państwa wybraliśmy trzy ze wspomnianej listy, do których czas lotu z centrum Polski prywatnym samolotem nie przekroczy trzech godzin.

 

Zapraszamy w podróż po luksusowych hotelach.

 

Pierwszy z nich – One Aldwych Hotel, mieści się w Londynie w sąsiedztwie Covent Garden. Hotel jest w trakcie modernizacji. W marcu tego roku na gości czekać będzie 86 pokoi i 16 apartamentów, wszystko to w stylu nowoczesnej rezydencji.

Kolejny hotel wybrany z listy to JK Place Rive Gauche Paris.

Jest to trzeci hotel otwarty pod marką JK Place. Dwa pozostałe mieszczą się we Florencji i na Capri. To co je wyróżnia to  wspaniała obsługa oraz Concierge na najwyższym poziomie.

Butikowe wnętrza hotelu, wyróżniające się wyrafinowaną atmosferą skromnego nowoczesnego luksusu, będą gotowe na  pierwszych gości pod koniec maja.

Trzeci hotel to nowo powstałe, luksusowe apartamenty w stylu nomadycznym Casa Cook Chania z prywatnymi basenami i bogatym wachlarzem zajęć dla dzieci. Dwa inne hotele tej marki również znajdują się w Grecji, jednak dedykowane są tylko dla osób dorosłych.

Pełną listę hoteli znajdą Państwo na stronie : https://www.travelplusstyle.com/magazine/the-top-50-luxury-hotel-openings-of-2019.